Forum

Косівщина Запускає ...
 
Notifications
Clear all
Косівщина Запускає Новий Туристичний Сайт
Косівщина Запускає Новий Туристичний Сайт
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

Начерк Коліївщини на підставі виданих і невиданих документів

Косівщина є одним із найкрасивіших районів Гуцульщини. Це край родючих територій, а також лугів, високих пагорбів, а також швидких струмків, свіжого повітря та чистої води. Важливо зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього краю, його краса, а також багата фауна, а також флора, єдина в своєму роді скарбниця природних угруповань з рідкісною, реліктовою рослинністю, а також різновидами тварин, як ніде в Україні, крім його індивідуальні особливості, практики, а також ремесла постійно приваблюють численних мандрівників не тільки з нашої власної країни, а й з багатьох інших країн.

Косів - колиска гуцульської культури та звичаїв KARPATY.LOVE

Загальна площа області становить 968 кв. км (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної чисельності населення нашої області. Міське населення складає 14552 (16,5%), а сільське – 73716 (83,5%). Територія розташована як у передгір'ях, так і внизу Карпат.

Місто 1 Тип міста Села 2 Усі населені пункти 45 Обласні обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 Міські ради 39 60% переговорів області мають статус горбистих. Результати складної за поточні роки роботи місцевого сільського господарства підтверджують успішність економічної ситуації сусідства.

Таким чином, протягом 2010 року він був збільшений до 16% у порівнянні з 2009 роком. Накопичені економічні інвестиції також зростають (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень доходу. Типова заробітна плата стандартного (робочого) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. в Косівському районі було зареєстровано 5154 приватних осіб та 720 юридичних осіб. Реєстраційна палата та База відпочинку сприяє створенню бажаних умов для розвитку бізнесу, спрощення державного зарахування, а також спрощення та прискорення дозвільного провадження в обласному управлінні.

Експортують вироби з листяних порід і дерев'яні вироби, широкий асортимент промислової продукції. Імпортні речі складаються з транспортних шляхів, виробів з каменю, а також гіпсу, полімерних матеріалів, металів, а також виробів зі сталі. The land that can be utilized for farming activities in the area is 39,600 hectares (or 44% of the region total location): 30% cultivatable land, 63.

 

 

Косів туристичний на старій листівці

8% лісів. Загалом місцеві особи - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом та роботою на власних ранчо, хоча в регіоні налічується 21 більша ферма. На території області розташовано 7 баз відпочинку, а також ексклюзивні пансіонати, 4 готелі, 1 база відпочинку для дітей, edlynnmusic.com 4 пансіонати, 52 садиби.

Гора Кичера (gps-трек) МапаКосів

Є автобусний маршрут до столиці (Косів-Київ). У районі працюють 652 найменування роздрібної торгівлі, 141 найменування громадського харчування, 60 позицій обслуговування споживачів, 8 ринків. Споживчі рішення постачають 19 видів свого рішення, 15 для глухих. В області функціонує 49 осередків товариства, 50 колекцій, 5 закладів дитячої творчості (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в районі 55 ІІ закладів (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський освітній центр, загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 вихованців; 3 заклади коледжу. Лікувальне рішення: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівський РЛЗ 100 ліжок, Кутинський ЛЗ 85 ліжок, Космацький ЛЗ 16 ліжок, Косівський ТБ.

В районі 641 ліжко-ліжко. Медичне обслуговування надають 10 клінічних диспансерів. У цьому районі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний заклад:36, https://myschoolplug.com.ng який зосереджений на підготовці кваліфікованих кадрів для загальнодержавного економічного клімату: плодівників, snow.ewebcreative.com слюсарів по ремонту сільгосптехніки та обладнання, трактористів, водіїв транспортних засобів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

Читайте також Косівська районна державна адміністрація https://www.topspremium.com/community/profile/bertiedeniehy0/

Спеціалізація стилю Стиль костюма, Художня шкіра, Розкладка меблів, а також вироби з дерева, Графічний дизайн. Прикладне та декоративно-прикладне мистецтво Сфера знань Художня робота з дерева, camionazoalen.com Художня сталь, Художня кераміка, Творче ткацтво.

Location

Occupation

https://www.topspremium.com/community/profile/bertiedeniehy0/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: