Forum

Косівський Фотоальб...
 
Notifications
Clear all
Косівський Фотоальбом
Косівський Фотоальбом
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

Косів туристичний на старій листівці

Косівщина – одне з найкрасивіших місць Гуцульщини. Це край родючих територій і полів, високих пагорбів і стрімких струмків, свіжого повітря і чистої води. Варто зазначити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цього регіону, його привабливість, а також велика кількість тварин, а також рослинність, 00.ge унікальна скарбниця повністю природних екосистем з її рідкісним, реліктовим життям рослин, а також різноманітними домашніми тваринами, як ніде в Україні, крім народних особливостей, звичаї та ремесла насправді завжди приваблювали численних відвідувачів не тільки з нашої власної нації, але й з багатьох інших народів.

Фрагмент топографічної карти міста Косів МапаКосів

Загальна площа області становить 968 кв. км (6,5% області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Столичне населення становить 14552 (16,5%), а також 73716 населення країни (83,5%). Область розташована у передгір'ях і спусках Карпат.

Громада 1 Тип громади Міста 2 Усі населені пункти 45 Регіональні обласні ради 1 Регіональні міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% переговорів регіону мають статус гірського. Підсумки роботи обласного фермерського господарства за поточні роки підтверджують досягнення економічного клімату сусідства.

Таким чином, протягом 2010 року його було збільшено до 16% у порівнянні з 2009 роком. Збільшуються також сукупні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Середній дохід штатного (офісного) працівника зріс до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. на Косівщині було зареєстровано 5154 приватних осіб, а також 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Приймальна палата та Центр дозвілля сприяє створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню та прискоренню дозвільних процедур в обласному управлінні.

Експортні товари складаються з деревини листяних порід, а також дерев'яних виробів, широкого асортименту промислової продукції. До складу імпорту входять способи транспортування, гірські, а також гіпсові вироби, полімерні вироби, метали, а також вироби з металу. The land 11plusprepschool.com that can be made use of for agricultural tasks in the region is 39,600 hectares (or 44% of the region complete location): 30% arable land, 63.

 

 

Косів туристичний на старій листівці

8% лісів. Як правило, околиці - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом і веде свою власну ферму, хоча в регіоні налічується 21 більша ферма. На території області розташовано 7 розважальних центрів і пансіонатів, 4 пансіонати, 1 центр дозвілля для молоді, 4 готелі, 52 фермерські господарства.

Косів - КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

До столиці (Косів-Київ) ходить автобус. В районі працюють 652 об'єкти роздрібного бізнесу, 141 найменування весільного харчування загального користування, 60 об'єктів споживчих рішень, 8 ринків. Споживчі рішення пропонують 19 видів їхнього рішення, 15 для глухих. В області функціонує 49 закладів культури, 50 бібліотек, 5 дитячих шкіл мистецтв (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в області 55 старших шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський навчально-методичний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський нічний коледж 546 учнів; 3 поштових організації. Лікувальне рішення: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська місцева лікарня 85 ліжок, Космацький медпункт 16 ліжок, joinbeanstalk.com Косівський туберкульоз.

В районі 641 ліжко-ліжко. 10 клінічних диспансерів пропонують свою медичну допомогу. У цьому районі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійно-технічний заклад:36, який спеціалізується на підготовці обізнаних кадрів для загальнодержавного економічного клімату: плодівників, слюсарів виведеної з ладу сільськогосподарської техніки та обладнання, трактористів, водіїв, кухарів, майстрів плиточної роботи.

Читайте також Косівський район - Віртуальний музей одягу традицій http://demo.axtronica. com/partner/forum/profile/vilmapeden63167/

Сфера діяльності в галузі дизайну Дизайн одягу, Художня натуральна шкіра, Дизайн меблів, а також виробів з дерева, Графічний дизайн. Спеціалізація прикладного та привабливого мистецтва Художня робота з дерева, Художній метал, Художня кераміка, busforex.com Уявне ткацтво.

Location

Occupation

http://demo.axtronica.com/partner/forum/profile/vilmapeden63167/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: