Forum

Успішний Кейс В Тур...
 
Notifications
Clear all
Успішний Кейс В Туризмі Міста Косів
Успішний Кейс В Туризмі Міста Косів
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

Села Косівського району

Косівщина – одне з найкрасивіших місць Гуцульщини. Це край продуктивних полів і лугів, високих пагорбів, а також стрімких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цієї місцевості, її краса, а також багата фауна, а також флора, єдина в своєму роді скарбниця повністю природних екосистем з її незвичайними, реліктовими рослинами та видами домашніх тварин, як ніде в Україні, а також її народ звичаї, звичаї, placeofindia.com а також ремесла постійно приваблюють численних мандрівників не тільки з нашої країни, а й з багатьох інших країн.

Косів - КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

Загальна площа території 968 кв. км (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Столичне населення складає 14552 (16,5%), сільське – 73716 (83,5%). Місцевість розташована як у передгір'ях, так і внизу Карпат.

Місто 1 Тип громади Міста 2 Усі населені пункти 45 Обласні обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 Мікрорайон Сільські ради 39 60% населених пунктів області мають горбистий стан. Підсумки роботи обласного фермерського господарства за останні роки підтверджують успішність регіонального економічного клімату.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% на відміну від 2009 року. Накопичені економічні фінансові інвестиції також зростають (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і рівень заробітної плати. Середній дохід штатного (робочого) працівника зріс до 19,7% у 2010 році.

01.01. 2011 р. на Косівщині зареєстровано 5154 юридичних осіб, а також 720 юридичних осіб. Приймальна палата, а також Центр дозвілля сприяє створенню позитивних умов для розвитку бізнесу, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню та прискоренню дозвільних процедур в обласному управлінні.

Експортна продукція складається з пиломатеріалів, ihubglobal.blog а також дерев'яних виробів, широкого асортименту промислових виробів. До складу імпорту входять транспортні засоби, гірські та гіпсові вироби, полімерні вироби, метали та вироби з металу. Земля, яка може бути використана для ведення сільського господарства в області, становить 39 600 га (або 44% території області): 30% обробних земель, 63.

Косів — Маршрути

8% лісів. Здебільшого регіональні особи - це ті, orgelportal.ch хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працює на власних ранчо, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території області розташовано 7 розважальних центрів, а також ексклюзивні пансіонати, 4 пансіонати, 1 центр відпочинку для дітей, 4 пансіонати, 52 плантації.

Гора Кичера (gps-трек) МапаКосів

Є автобусний маршрут до фінансування (Косів-Київ). В області працює 652 предмети роздрібного бізнесу, 141 предмет громадського харчування, https://www.devriestechnology.com/community/profile/sylvestercochra 60 об'єктів обслуговування споживачів, 8 ринків. Рішення замовника пропонують 19 типів свого рішення, 15 для країни. В області функціонує 49 осередків товариства, 50 бібліотек, 5 дитячих мистецьких закладів (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітня інформація: в області 55 старших шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський академічний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський нічний заклад 546 учнів; 3 повідомлення в блозі шкільних організацій. Охорона здоров'я: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РЗ 100 ліжок, Кутинський МСБ 85 ліжок, Космацький ЛЗ 16 ліжок, Косівський туберкульоз.

В районі 641 ліжко-ліжко. Крім того, 10 клінічних диспансерів пропонують своє медичне рішення. У цій сфері працює 250 лікарів, 762 медсестри. У Косівському районі функціонує професійно-технічний коледж:36, який зосереджується на підготовці кваліфікованих кадрів для народного господарства: плодівників, слюсарів з ремонту сільгосптехніки, а також техніки, трактористів, водіїв транспортних засобів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

прямо тут про Начерк Коліївщини на підставі виданих і невиданих документів https://codesign. blog/community/profile/selenarodgers47/

Сфера компетенції дизайну Стиль одягу, Художня шкіра, Стиль меблів, а також вироби з дерева, Графічний стиль. Експертиза в прикладному та декоративному мистецтві Творчі вироби з дерева, художній метал, художня кераміка, творче ткацтво.

Location

Occupation

https://codesign.blog/community/profile/selenarodgers47/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: